Kalendarze 2019, producent i druk kalendarzy

Kim jesteśmy?

Palado to agencja reklamowo-wydawnicza łącząca w sobie najważniejsze cechy jakich poszukuje klient zainteresowany dowolną formą reklamy. Jesteśmy grupą młodych i ambitnych osób gwarantujących pełne pasji i zaangażowania podejście do tematu. Jednocześnie 8-letnie doświadczenie w branży daje Państwu pewność, iż wszelkie nasze działania cechuje staranność, profesjonalizm oraz najwyższa jakość. Wychodząc naprzeciw nieustannie zmieniającym się trendom, staramy się stale podnosić nasze umiejętności dzięki czemu pomogliśmy zaistnieć na rynku wielu klientom.

Czym się zajmujemy?

Kalendarze i mapy sponsorowane – to plakaty, które codziennie towarzyszą mieszkańcom całego regionu podczas ich wizyt w urzędach, szpitalach, przychodniach, szkołach, restauracjach oraz innych miejscach użyteczności publicznej. Reklama na nich to kilkadziesiąt tysięcy spojrzeń każdego dnia, które informują szerokie grono odbiorców o ofercie firmy.

Firmowe kalendarze reklamowe – Palado to drukarnia i producent kalendarzy o ugruntowanej pozycji na rynku. W swojej ofercie posiadamy zarówno kalendarze indywidualne jak i gotowe wzory ze specjalnie wydzielonym miejscem pod firmowy nadruk. Proponujemy firmowe kalendarze trójdzielne i jednodzielne, kalendarze książkowe, kalendarze planszowe, kalendarze biurkowe i inne.

Gadżety reklamowe – gadżety z firmowym nadrukiem to niemal nieograniczone możliwości promocji firmy. Dostarczamy naszym klientom znakowane artykuły biurowe, narzędzia, odzież i inne przedmioty wykorzystywane w życiu codziennym.

Poligrafia – drukowane materiały promocyjne stanowią podstawowy nośnik reklamy i informacji o firmie. Wśród szerokiej palety oferowanych przez nas usług znajdziesz m.in.: druk wizytówek, teczek, plakatów, folderów, banerów oraz ulotek.

Jak działamy?

Uczciwość, partnerstwo i zaufanie to zasady, które towarzyszą nam zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym. Do każdego powierzonego projektu podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Niezależnie czy jesteś firmą jednoosobową czy dużym koncernem zawsze możesz liczyć na profesjonalną obsługę doświadczonego zespołu naszych pracowników.